Tek Katlı Prefabrik Evler

İnşaat sektöründeki yenilikler ve gelişmeler ışığında, son yıllarda adından sıkça söz ettiren tek katlı prefabrik evler; kolay kurulum, uygun maliyet, yenilikçi tasarım ve işlevsel yapı gibi pek çok avantajı bir arada sunuyor. Kullanıcı ihtiyacına göre şekillendirilen detayları ile farklı ölçülerde ve farklı görünümlerde üretilen evler dubleks ya da tek katlı prefabrik evler olarak tercih edilebiliyor.

PROJELERİMİZ

NEDEN TERCİH EDİLİR?

Güncel yapı yönetmenlikleri uyarınca projelendirilen ve konut ihtiyacına farklı bir soluk getiren tek katlı prefabrik evler, hafif çelik teknolojisi kullanılarak üretiliyor ve taleplere uygun olarak tasarlanıyor.

Üretim süreci betonarme yapılara kıyasla çok daha kısa olan prefabrik evler, kullanım ömrü olarak betonarme yapılardan eksik kalmıyor. Çünkü prefabrik evler fiziki şartlara göre projelendiriliyor ve bunların yapımında kullanılan malzemeler her türlü iklim ve hava koşullarına uyum sağlıyor. Dış cephe kaplamalarında tercih edilen fibercement ise A1 sınıfı yanmaz bir malzeme olduğu için evler daha korunaklı ve güvenli bir hale geliyor.

STRUCTURAL VISION

Avada & Avada is an award winning company with a reputation for consistent innovation at the highest level of design.