Firma Geçmişi

Uzun yıllardan beri faaliyet gösteren inşaat sektöründe site ve villa projelerinden alışveriş merkezi ve benzinliklere kadar birçok alanda anahtar teslim projeler yapmış sadece inşaat değil elektromekanik ve otomasyon sistemlerinde de profesyonelleşmiştir.

Prefabrik evler, müşteri isteğine göre her türlü yaşam alanına uyarlanabilmektedir. Birçok model seçeneği olan prefabrik evler, kurulacağı çevre koşullarına uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Tek katlı olabileceği gibi çift katlı prefabrik ev ve hafif çelik ev seçenekleri de vardır..

Prefabrik evler, müşteri isteğine göre her türlü yaşam alanına uyarlanabilmektedir. Birçok model seçeneği olan prefabrik evler, kurulacağı çevre koşullarına uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Tek katlı olabileceği gibi çift katlı prefabrik ev seçenekleri de vardır. Prefabrik evler normal evlerden hem daha kısa sürede hem de uygun fiyatlara mal olmaktadır. Hızlı montaj, ekonomik, taşınabilirlik ve şık görünüşleri gibi özellikleri ile prefabrik evler, Hafif Çelik Evler binalara göre avantaj sağlamaktadır..

Neler Yaparız?

Son yıllarda artan ihtiyaçları göz önünde bulundurarak prefabrik villa ve ev projelerinde kaliteli ve teknoloji zengini evler üretmeye başlamıştır.

Kişiye Özel Prefabrik Projeleri 100%
Garantili Konutlar,Güvenlik Ve Çözüm Odaklı Yapılar 100%
Prefabrik Montaj Ve Proje Konusunda Tecrübeli Ekip 100%
Kaliteli İşclik,En İnce Detay Düşünülmüş Yapılar 100%
7/24 Müşteri Destek Hattı 100%
7/24 DESTEK 100%

MODERN YAPILAR

Ar-ge ve teknik personel ofisimiz siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek, ileri teknolojiye sahip depreme dayanıklı prefabrik ve çelik yapı sistemlerini ülkemize kazandırmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektir.